Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

Кіноамурний квіз до дня Святого Валентина: знайди своє кіно і виграй подарунки
05 Февраля 2021 в 12:11

novyny-4kinoamurnyy-kviz-ukr_601d1923eab

Наближається найромантичніше свято року — День святого Валентина. 14 лютого — настрій просто чарівний, кокетливий, а, може навіть, хмільний!

До свята всіх закоханих БАЗАНЕТ і MEGOGO підготували легкий тест на 5 секунд, пройшовши який можна дізнатися, який фільм схожий на вашу історію кохання (ну, або який фільм ідеально підійде для вашого романтичного вечора). Але головне, після проходження квіза від БАЗАНЕТ І MEGOGO ви автоматично берете участь у розіграші подарунків!

Розбираєтеся в екранних lovestory? Доведіть! Сміливіше клікайте на посилання, дивіться свій результат, а ми 15 лютого розіграємо подарунки серед тих, хто пройде тест і поділиться результатом у Фейсбук! Бажаємо удачі! Чекаємо всіх на нашому затишному сайті!

Нагадаємо, що ми надаємо комплекс: «ГІГАБІТ + Тб» за оптовими цінами! Це супервигідно і мегаекономно і нереально якісно!

 

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования