Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

Дивись ексклюзивно на MEGOGO трансляції усіх клубних турнірів УЄФА на 2021-2024 роки
19 Февраля 2021 в 10:15

novyny-4eksklyuzivno-na-megogo-kopia_602

У нас суперновина! Медіасервіс MEGOGO виграв тендер на трансляцію усіх клубних турнірів УЄФА до 2024 року. Протягом трьох наступних років абоненти БАЗАНЕТ, що підключили ТБ від MEGOGO, зможуть дивитися не тільки матчі Ліги чемпіонів, Ліги Європи, але і абсолютно нового єврокубка, що стартує в 2021-м, - Ліги конференцій.

Першою подією стане трансляція Суперкубку УЄФА, яка запланована на 10 серпня 2021 року. Абоненти БАЗАНЕТ зможуть насолоджуватися спортивним контентом ще більш високої якості, а функціонал буде ще зручнішим. Але не забувайте, продовження показу футбольного сезону 2020/2021 Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА, як і раніше, буде доступно для передплатників MEGOGO на каналах від Volia.

Зазначимо, що конкуренцію за право показу компанії MEGOGO становили Медіа Групи Україна (МГУ), до складу якої входять платформа Oll.tv і телеканали Футбол 1/2/3, а також провайдер телекомунікаційних послуг "Воля-Кабель", онлайн-кінотеатр SweetTV, телекомпанія Setanta Sports і холдинг "1 + 1".

Нагадаємо, що кожен маріуполець може підключити комплекс: «ОПТИМАЛЬНИЙ ГІГ» і «МАКСИМАЛЬНИЙ ГІГ» і «Оптимальна» і «Максимальна» передплати MEGOGO — за оптовими цінами.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования