Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

Чим зайняти дитину: цікаві розвиваючі канали на MEGOGO
13 Марта 2021 в 18:18

sajt-0629_604ce4fe2c654.png

 

Головна мета дитячих розвиваючих каналів — не просто розважити дитину, а навчити її. Важливо, щоб під час перегляду передач дитина не тільки весело провела час, але і освола ряд корисних умінь: від впізнавання простих форм, вивчення літер і цифр - до правил поведінки і техніки безпеки! БАЗАНЕТ і MEGOGO знають, чим зайняти дитину з користю.

Чому дітям потрібно дивитися розвиває контент:

  • дитина зможе освоїти важливі і корисні навички, так як на таких каналах часто транслюють корисні навчальні майстер-класи;
  • обере ті первинні напрямки, в яких він захоче розвиватися (від механіки - до музики і малювання);
  • значно розширить свій кругозір і ерудицію.

Ми живемо в світі постійного руху і палаючих дедлайнів. І, на жаль, не завжди маємо можливість приділити своїй дитині досить часу. Зрозуміло, що розвиваючі дитячі канали батьків не замінять - це навіть не обговорюється. Але вони можуть стати гарною підмогою у вихованні дитини.

Популярні дитячі канали:

Завдяки MEGOGO дитина може дивитися (і одночасно навчатися!) свої улюблені передачі у високій якості навіть з мобільного пристрою. Це дуже практично, адже таким чином можна зайняти його, перебуваючи, наприклад, в черзі або під час поїздки в громадському транспорті. Найпопулярнішими пізнавальними дитячими каналами є:

Карусель, Плюс Плюс. Крім мультиків тут транслюються навчальні шоу і корисні освітні вікторини;

Nickelodeon, Nicktoons, Nick Junior. Передачі розраховані на дітей різного віку, так що ресурс сподобається як підліткам, так і дошкільнятам;

Піксель. Розрахований на дітей у віці від 6 до 12 років. Його спрямованість виключно освітня, так що розважальних програм тут шукати не варто.

UMa & UMi HD. Ексклюзивний інтерактивний канал MEGOGO для наймаленьших. Завдяки розвиваючим мультикам, ваші діти зможуть навчитися дружбі і співпереживанню, розрізняти погане і хороше. Навчаться бути ввічливими і акуратними.

Baby TV. Канал пропонує передачі, створені при співпраці з експертами з дитячого розвитку. Дитина зможе співати, грати, слухати історії, вчитися читати і рахувати.

Lego HD. Контент каналу - це захоплююче мультзанурення в світ дитячих фантазій, своєрідне продовження взаємодії з іграшкою, з улюбленим персонажем з знаменитого конструктора.

Підключайте комплекс Інтернет БАЗАНЕТ і MEGOGO за оптовими цінами і дивіться рейтинговий контент.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования