Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

У чому сила роутера? Компанія БАЗАНЕТ замінить старі на нові
19 Марта 2021 в 12:53

novyny-5zamina-routeriv_6054a3f7a2eb0.jp

Компанія БАЗАНЕТ проводить масштабну акцію по заміні старих, віджилих своє роутерів, на нові гігабітні дводіапазонні маршрутизатори.

Трохи ностальгічної історії. За вікном - 2021-й рік і навіть і не віриться, що ще якихось 20-25 років тому передача даних через інтернет була можлива лише по провідних лініях зв'язку, та й сам інтернет купувався на час - за картками! З появою і поширенням технології WI-FI (вай-фай був створений в 1998 році, але до нас він дістався трішки пізніше) світ пережив саму, що ні на є справжню техно-революцію!

Важливим аспектом для розвитку мереж Wi-Fi стало виділення робочих частот. У нас такою стала частота 2.4 ГГц, яка забезпечувала передачу даних зі швидкістю не більше 11 Мбіт/с. Лише в 2002 році з'явилися пристрої з діапазоном 5 ГГц і новою - як тоді здавалося, зовсім фантастичною швидкістю - в 54 Мбіт/c. Пізніше ця швидкість стала доступна і на частоті 2,4 ГГц.

День сьогоднішній. Сьогодні головним «гаджетом» користувачів є двохдіапазонний роутер - маршрутизатор, чия «суперсила» - підтримувати два діапазони - 2.4 ГГц і 5 ГГц. Але багато за старою звичкою продовжують користуватися допотопними роутерами, такими собі технічними атавізмами, втрачаючи через це в швидкості і якості сигналу.

БАЗАНЕТ - провайдер гігабітного інтернету і найсучасніших розваг в мережі, взяв на себе місію позбавити вас від відживших своє роутерів. Натомість ми пропонуємо сучасні гігабітні дводіапазонні маршрутизатори.

Недорогий, але швидкісний. Рекомендуємо звернути увагу на бюджетний роутер Mercusys AC12G. Роутер працює в двох частотних діапазонах, видаючи сумарну швидкість в 1200 Мбіт/с.

Швидкість до 300 Мбіт/с на 2,4 ГГц підійде для потокового прослуховування музики і роботи в інтернеті, в той час як 5 ГГц - для більш «важких» завдань, таких як перегляд HD-відео і онлайн-ігри.

Пристрій підтримує більшість популярних протоколів. Додатково - VPN, режим моста. Додайте сюди наластований IPTV, батьківський контроль, гостьову мережу, віртуальний сервер і інші приємності.

Залишайте заявку на консультацію, телефонуйте і звертайтеся до наших операторів. Вони допоможуть підібрати маршрутизатор і проконсультують щодо умов заміни з максимальною вигодою для кожного клієнта.

За подробицями звертайтеся до нас за номером: +380 (67) 629-7333 або залишайте заявку на сайті.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования