Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

«Студентський гігабіт»: таке в Маріуполі вперше
02 Апреля 2021 в 11:38

novyny-7studencheskiy-gigabit-takoye-v-m

Попит на швидкий гігабітний інтернет у Маріуполі - основну послугу провайдера БАЗАНЕТ, зростає з кожним днем, особливо в умовах карантину. Не тільки великі сім'ї або співробітники, чия робота перейшла повністю в онлайн, відчули потребу в швидкісному інтернеті (дистанційна освіта, розваги, фільми, робота, спілкування, конференції, саморозвиток і навіть спорт!). Гігабіту потребують студенти, які нескінченно борознять простори Всесвітньої Павутини. Компанія БАЗАНЕТ пропонує студентам гігабіт від 49 гривень на місяць або відразу комплекс «Інтернет і ТБ» за оптовими цінами».

Студентський гігабіт або максимальний комплекс оптом

Гігабітна швидкість інтернету є оптимальною для використання соціальних мереж або YouTube, освітніх платформ або онлайн-вебінарів і занять. Також в період карантину можна спокійно здійснити оплату комунальних послуг онлайн, інтернет-замовлення або серфити в Інтернеті. Завжди можна бути на зв'язку завдяки мессенджерам «без зависань» зі своїми близькими і друзями. Все буде завантажуватися в один клік без затримок і переривань.

Як підключити гігабіт у Маріуполі від 49 грн / міс?

Підключити гігабіт БАЗАНЕТ від 49 грн/міс або акційні тарифи за оптовими цінами студентам можна, залишивши заявку на сайті компанії БАЗАНЕТ, після чого оператор передзвонить для підтвердження заявки.

Крім того, компанія БАЗАНЕТ запустила безпрецедентну акцію для тих, хто давно хотів збільшити швидкість інтернету, але старе обладнання гальмувало процес. БАЗАНЕТ - провайдер гігабітного інтернету і сучасних розваг в мережі пропонує обміняти старі роутери на сучасні гігабітні дводіапазонні маршрутизатори.

Як провести гігабітний інтернет у Маріуполі і скільки коштують послуги БАЗАНЕТ, можна дізнатися в Центрі обслуговування абонентів за адресою: пр. Будівельників, 98. Або зателефонувати за номером +380 (67) 629-7333 або залишити заявку на сайті: baza-inter.net.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования