Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

Чому потрібно купити саме TOTOLINK A3002RU V2: огляд роутера
06 Апреля 2021 в 13:04

novyny-7ohlyad-routera-totolink-a3002ru_

Якщо Ви досі не знаєте, який маршрутизатор потрібен Вам для дому чи в офіс, ми розповімо в своєму огляді про двухдіапозонний роутер TOTOLINK A3002RU V2.

 

Створюючи цей маршрутизатор, виробники явно надихалися американським фільмами про бравих пілотів, які літали на усіляких «Стелсах» та інших винищувачах. Аж надто стильно і хижо виглядає роутер - але йому, як то кажуть, подібний вигляд дуже підходить.

 

TOTOLINK A3002RU V2: можливості та комплектація

 

Маршрутизатор TOTOLINK A3002RU V2 підтримує технологію beamforming, яка обробляє і формує сигнал для підтримки швидкості передачі даних через товсті стіни і перекриття. Технологія виявляє в якому напрямку щодо роутера знаходиться приймаючий пристрій і збільшує рівень сигналу в цьому напрямку що б компенсувати втрати через перешкод. Наявність чотирьох антен з високим коефіцієнтом посилення гарантує покращене бездротове з'єднання в порівнянні з іншими подібними моделями,

 

Роутер має 4 порти для проводового підключення пристроїв зі швидкістю передачі до 1000Мбіт / с. Найсучасніший метод шифрування WPA / WPA2 захистить вашу мережу від вторгнення непрошених гостей.

 

Завдяки наявності вбудованого мультифункціонального порту USB ви зможете безпроблемно підключати зовнішні USB накопичувачі для забезпечення спільного доступу до даних. Також порт можна використовувати для підзарядки мобільних пристроїв.

 

Як замовити роутер TOTOLINK A3002RU V2

 

Цей маршрутизатор є ідеальним вибором для використання в невеликому офісі або 2-3 кімнатних квартирах для забезпечення плавного «серфінгу» в інтернеті, онлайн іграх і доступу до файлів. Замовити роутер TOTOLINK A3002RU V2 можна на сайті БАЗАНЕТ.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования