Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

Megogo запускає два канали про кіберспорт
19 Апреля 2021 в 12:33

novyny-7supernova-kopia_607d4d8c9cec2.jp

и є серед маріупольців справжні геймери? Тримайте крутезну новину! Партнер компанії БАЗАНЕТ, медіасервіс MEGOGO запускає два інтерактивні канали «Кіберспорт 1» та «Кіберспорт 2». Вони транслюватимуть турніри, записи матчів, студії та рубрики цілодобово.

Зазначимо, что «Кіберспорт 1» буде повністю сфокусований на дисципліні Counter-Strike: Global Offensive, а «Кіберспорт 2» – на Dota 2. Такий кіберспортивний контент MEGOGO створюватиме у партнерстві зі студією Maincast

Окрім показу турнірів, інтерактивні канали продовжать транслювати програми: Power Ranking із коментатором Віталієм «V1lat» Волочаєм, Mainnews про найсвіжіше у світі кіберспорту, Main facts із пізнавальними фактами та «Хроносфера» про ключові події для кіберспорту у минулому та інше.

Власні інтерактивні канали [М] CS:GO та [М] Dota 2, що досить тривалий час пропонували прямі трансляцій турнірів й працювали лише під час події, будуть доступні для перегляду ще певний час. Наразі канали «Кіберспорт 1» та «Кіберспорт 2» входять до складу передплат «ТБ і Кіно: Максимальна» та «Спорт».

Підключити гігабіт БАЗАНЕТ і ТБ MEGOGO в Маріуполі за оптовими цінами можна, залишивши заявку на сайті компанії БАЗАНЕТ, після чого оператор передзвонить для підтвердження заявки.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования