Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

Жіноче щастя онлайн: недорогий інтернет, развивашки для дітей, серіали і саморозвиток
23 Апреля 2021 в 15:33

0629-sajt_6082bd348222b.png

Досить часто в сім'ях «відповідальною за пульт від телевізора» є саме жінка. Вирішити, які передачі і шоу зараз найпопулярніші, які серіали з найвищою оцінкою в рейтингах, фільми з небанальними сюжетами і багато іншого - все лягає на тендітні жіночі плечі. І дуже легко загубитися у цьому різноманітті контенту і пропозицій. Але провайдер гігабітного інтернету і сучасних розваг в мережі БАЗАНЕТ у своїй роботі доьримується одного простого правила: індивідуальний підхід і гнучке ціноутворення. Такий підхід дозволив нам створити унікальну пропозицію, аналогів якій у Маріуполі немає!

Гігабіт «по кишені»

Компанія БАЗАНЕТ підключає маріупольців до гігабітного інтернету за оптовою, що не б'є по кишені ціною, пропускаючи своїх абонентів у світ розваг, тренінгів по саморозвитку, шоу про красу і моду!

У комплексі з безлімітним обсягом трафіку, техпідтримкою у форматі 24/7, більше 15 каналами зв'язку і можливістю зафіксувати вартість тарифу на тривалий період - це чудова знахідка для абонентів!

Інтернет з новим роутером

Будь-яка техніка має властивість застарівати. І роутери не є винятком. На жаль, купив, поставив і користуйся все життя - це не про маршрутизатори.

Компанія БАЗАНЕТ запустила унікальну акцію для тих, хто давно хотів збільшити швидкість інтернету, але ретро-обладнання гальмувало процес. Ми пропонуємо абонентам обміняти антикварні роутери на сучасні гігабітні дводіапазонні маршрутизатори і користуватися швидким інтернетом.

Дивимося кіно і економимо сімейний бюджет

Компанія БАЗАНЕТ - першою в Маріуполі пропонує абонентам комплекс «ГІГАБІТНИЙ ІНТЕРНЕТ та ІНТЕРАКТИВНЕ «ТБ і Кіно» від MEGOGO за оптовою ціною в рамках тарифних планів «ОПТИМАЛЬНИЙ ГІГ», «МАКСИМАЛЬНИЙ ГІГ».

Вартість підключення - всього 1 гривня. При цьому ви не тільки отримаєте безперебійне джерело нових фільмів і серіалів, кулінарних, модних і музичних шоу, але і істотно зекономите сімейний бюджет. Адже окремо послуги інтернету і телебачення, як правило, обходяться дорожче.

Підключивши комплекс, ви отримуєте доступ до більш ніж 300 телеканалів ТБ, кінозалу на 20000 фільмів усіх напрямків і жанрів, прямих трансляцій, стрімів, аудіотеки, дитячим освітнім програмам, тренінгам із саморозвитку. Всього - більше 24 400 годин якісного українського та іноземного контенту. Такого не запропонує жоден провайдер у Маріуполі!

Развивашки для дітей

БАЗАНЕТ - єдиний офіційний партнер MEGOGO в Маріуполі. А це означає, що абоненти БАЗАНЕТ з передплатою MEGOGO отримають доступ до десятків найпопулярніших дитячих каналів і розвиваючих програм!

Серед цього дитячого «царства»:

  • - Канали Карусель, Плюсплюс, сформованими незалежно від популярних мультиків транслюють навчальні шоу і корисні освітні вікторини;
  • - Ексклюзивний канал MEGOGO UMa&UMi HD - для найменших. Завдяки розвиваючим мультикам, ваші діти зможуть навчитися дружі і співпереживанню, розрізняти погане і хороше. Навчаться бути ввічливими і акуратними.
  • - Канал Baby TV, який демонструє передачі, створені за співпраці з експертами з дитячого розвитку. Дитина зможе співати, грати, слухати історії, вчитися читати і рахувати.

Як підключити гігабіт і ТБ в Маріуполі за оптовою ціною?

Підключити гігабіт БАЗАНЕТ і ТБ MEGOGO в Маріуполі за оптовими цінами можна, залишивши заявку на сайті компанії БАЗАНЕТ, після чого оператор зателефонує для підтвердження заявки.

 

Про те, як провести гігабітний інтернет в Маріуполі і скільки коштують послуги БАЗАНЕТ, можна дізнатися в Центрі обслуговування абонентів за адресою: пр. Будівельників, 98. Також можна зателефонувати за номером +380 (67) 629-7333 або залишити заявку на сайті.

 

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования