Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

МУЛЬТИГІГАБІТНЕ МАЙБУТНЄ МАРІУПОЛЯ. ЩО ЦЕ ТАКЕ І ДЕ ЙОГО ШУКАТИ
14 Мая 2021 в 14:23

novyny-9_multi-gig-ua.jpg

Сьогоднішній день обіцяє мультигігабітне майбутнє абонентам у Маріуполі, а світ розваг онлайн стає максимально доступним і цікавим. Користуватися гігабітним інтернетом БАЗАНЕТ, дивитися і слухати контент медіа-платформи № 1 в Україні MEGOGO  практична необхідність маріупольців. Бути в числі абонентів, які підключилися до мультигігабітної мережі БАЗАНЕТ, це круто, економно, успішно. І ось чому:

Доступний інтернет 1 гігабіт

Компанія БАЗАНЕТ надає гігабітний інтернет за оптовою ціною. Кому може підійти така швидкість? Сім’ям, які використовують кілька гаджетів і пристроїв, що працюють по Wi-Fi. Співробітникам, чия робота повністю залежить від інтернету і його швидкості (передача даних, онлайн-переговори, зум-конференції, скачування даних). Геймерам, які не уявляють свого життя без онлайн-ігор. Кіноманам і справжнім серіальним вампірам (для перегляду потокового відео, фільмів і серіалів онлайн в хорошій якості). У комплексі з необмеженим обсягом трафіку, цілодобовою техпідтримкою, більше 15 каналів зв’язку і можливістю зафіксувати вартість тарифу на тривалий період – це справжня знахідка для абонентів!

Економний комплекс

Найбільш вигідна пропозиція від БАЗАНЕТ, яка дозволяє економити і отримувати максимум від послуги. З комплексом «ГІГАБІТНИЙ ІНТЕРНЕТ» БАЗАНЕТ і інтерактивне «ТБ і Кіно» від MEGOGO абоненти отримують безперебійне джерело нового преміального контенту і швидкого якісного інтернету. Адже окремо послуги інтернету і телебачення, як правило, обходяться дорожче. Важливо й те, що кожен в родині отримає саме те, що подобається (серіали або гучні прем’єри фільмів, освітні аудіокниги та подкасти, кулінарні та розважальні шоу, світ футболу і спорту в цілому, кіберспорт).

Порт доступу 1000 Мбіт/сек

За гігабітними мережами вже не майбутнє, а міцне сьогодення. Відомо, що багато маріупольських провайдерів нещадно спекулюють на цій темі, стверджуючи, що можуть надати абонентам справжній гігабіт. Але в Україні не кожен провайдер може похвалитися підключенням до гігабітних портів, і в Маріуполі тільки дві компанії, включно з БАЗАНЕТ, підключають абонентів до гігабітних портів незалежно від тарифного плану. Це дозволяє клієнтам підключати інтернет, встановлювати обладнання з перспективою на більш швидкий інтернет.

Що ж собою являє порт 1000 Мбіт/сек? Це обладнання з гігабітними портами, яке БАЗАНЕТ встановлює в будинках маріупольців. Крім цього, провайдер абонентів підключає 8-жильним кабелем, а також встановлює іншу техможливість для підключення гігабіту. Модернізацію мережі провайдер проводить на постійній основі.

Обмін старого роутера на новий

Розуміючи, що зі старим обладнанням абоненти не зможуть отримати по-справжньому швидкий інтернет, компанія БАЗАНЕТ запустила унікальну акцію. Абоненти можуть обміняти свої старі роутери часів «царя Гороха» на сучасні гігабітні дводіапазонні маршрутизатори і користуватися швидким інтернетом.

Як підключити гігабіт і ТБ у Маріуполі за оптовою ціною?

Підключити гігабітний інтернет БАЗАНЕТ і Телебачення MEGOGO в Маріуполі за оптовими цінами можна, залишивши заявку на сайті компанії БАЗАНЕТ, після чого оператор передзвонить для підтвердження заявки.

Про те, як провести гігабітний інтернет у Маріуполі і скільки коштують послуги БАЗАНЕТ, можна дізнатися в Центрі обслуговування абонентів за адресою: пр. Будівельників, 98. Також можна зателефонувати за номером +380 (67) 629-7333 або залишити заявку на сайті.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования