Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

Україна - Північна Ірландія: де і коли дивитися товариський матч
03 Июня 2021 в 11:00

futbol-baza-03.06-novosti.jpg

Чемпіонат Європи подолав усі перепони і пандемії і відбудеться обов’язково! Його переносили, відкладали, не знали, що з ним робити, але в підсумку —він починається.

Отже, в четвер, 3 червня, о 20:30 вмикайте товариський матч збірної України проти Північної Ірландії в рамках підготовки до чемпіонату Європи-2020 року, який стартує вже наступного тижня!

Ми можемо підтримати наших футболістів разом! Дивіться трансляцію на каналі «Україна» з передплатами «Оптимальна» і «Максимальна» і вболівайте за нашу команду!

Нагадаємо, збірна України потрапила на Євро в групу D разом з Австрією, Нідерландами і Північної Македонією. Перший матч команда Андрія Шевченка проведе в Амстердамі, а інші два – в столиці Румунії Бухаресті.

Ви зможете зануритися повністю в футбольні пристрасті, а якість картинки «не підкачали» – підключайте гігабітний інтернет від БАЗАНЕТ – провайдера гигабитного інтернету і сучасних розваг в Мережі.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования