Логин
Пароль
ИНТЕРНЕТ ПО ОПТОВЫМ ЦЕНАМ
  • +38 (067) 629-73-33
Мариуполь, Строителей пр-т., 98

ЧОМУ ПОТРІБНО ПІДКЛЮЧИТИСЯ ДО БАЗАНЕТ
04 Июня 2021 в 17:56

novyny-9-2_use-naykrashche-dityam-kopiya

Компанія БАЗАНЕТ надає своїм абонентам стабільний і якісний доступ до інтернету на максимальній швидкості – до 1000 Мбіт/с. Гігабіт  є основною і пріоритетною послугою провайдера, а жителі Маріуполя масово підключають високошвидкісний інтернет БАЗАНЕТ і ось чому:

Порт доступу 1000 Мбіт/сек

Компанія БАЗАНЕТ встановлює обладнання з гігабітними портами в будинках маріупольців і підключає абонентів до гігабітних портів незалежно від тарифного плану. Це дозволяє клієнтам підключати інтернет, встановлювати обладнання з перспективою на більш швидкий інтернет.

Вигідний комплекс

З комплексом «ГІГАБІТНИЙ ІНТЕРНЕТ» БАЗАНЕТ і інтерактивне «ТВ і Кіно» від MEGOGO абоненти отримують безперебійне джерело нового преміального контенту і швидкого якісного інтернету.

Окремо послуги інтернету і телебачення, як правило, обходяться дорожче. Важливо й те, що кожен в родині отримає саме те, що подобається, переглядаючи і слухаючи контент медіа-платформи № 1 в Україні MEGOGO (серіали або гучні прем’єри фільмів, освітні аудіокниги та подкасти, кулінарні та розважальні шоу, світ футболу і спорту в цілому , кіберспорт).

Обмін старого роутера на новий

Зі старим обладнанням абоненти не можуть отримати по-справжньому швидкий інтернет. Абоненти БАЗАНЕТ можуть обміняти свої старі роутери на сучасні гігабітні дводіапазонні маршрутизатори і користуватися швидким інтернетом.

Економія до кінця року

При підключенні послуг «Інтернет» і «Телебачення» від компанії БАЗАНЕТ для кожного абонента доступна акція: сплативши за своїм тарифом наперед єдиним платежем, абоненти отримують один або два місяці користування послугами безкоштовно.

БАЗАНЕТ – провайдера гігабітного інтернету і сучасних розваг в мережі

Підключити гігабітний інтернет БАЗАНЕТ і Телебачення MEGOGO в Маріуполі за оптовими цінами можна, залишивши заявку на сайті компанії БАЗАНЕТ, після чого оператор передзвонить для підтвердження заявки.

Про те, як провести гігабітний інтернет в Маріуполі і скільки коштують послуги БАЗАНЕТ, можна дізнатися в Центрі обслуговування абонентів за адресою: пр. Будівельників, 98. Також можна зателефонувати за номером +380 (67) 629-7333 або залишити заявку на сайті.

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования